Triduum Paschalne

Porządek nabożeństw podczas Triduum Paschlnego i  Wielkanocy.

WIELKI CZWARTEK
Liturgia Mszy Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00, a po niej nastąpi przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ołtarza Przechowania (tzw. Ciemnicy). Po Mszy św. będzie ostatnia możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

WIELKI PIĄTEK - Obowiązuje post ścisły.
Adoracja Najświętszego Sakramentu przy ołtarzu przechowania (ciemnicy) od godz. 9:00 do godz. 17:00.
Droga krzyżowa o godz. 17:15.
Dzieci, za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej, otrzymają kolejne części wyklejanki.
Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18:00 bez ucałowania Krzyża.
Podczas adoracji krzyża możemy złożyć stosowną ofiarę.
Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21:00.

WIELKA SOBOTA
Poświęcenie pokarmów wraz ze składką na tacę w kościele i przed kościołem (w zależności od liczby wiernych) w godz.: 9:00, 10:00, 11:00 i 12:00.
Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim przez cały dzień od godz. 9:00 do liturgii Wigilii Paschalnej, która rozpocznie się w kościele, tj. do godz. 18:00.
Na wieczorną liturgię przynosimy paschaliki (świece) na odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

WIELKANOC
Rezurekcja bez procesji o godz. 7:00 i kolejne Msze św. o godz. 9:00 i 10:30.