20/02/2022 12:00

20.02.2022r. - VII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W imieniu Katolickiego Ruchu Dobroczynnego „Betel” naszej archidiecezji, który opiekuje się niepełnosprawnymi sierotami społecznymi oraz prowadzi działalność wśród osób niepełnosprawnych i chorych, bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszki na łączną kwotę 247,50 zł.

2. We wtorek 22-go lutego przypada liturgiczne święto Katedry Św. Piotra Apostoła a w środę 23-go lutego przypada wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.

3. Raz jeszcze, w imieniu Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Szczytach - Pani mgr Beaty Wojtal - informuję, iż od 28-go lutego do 04-go marca odbędzie się zbiórka elektrośmieci (zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego). Prosimy o składanie ich za budynkiem szkoły (obok budynku gospodarczego). Środki uzyskane ze zbiórki przeznaczone zostaną na potrzeby naszej szkoły.

4. Bardzo serdecznie dziękuję osobom dbającym o nasz parafialny kościół za utrzymanie należytego porządku w świątyni i odświeżoną kompozycję kwiatową.

5. Bardzo proszę, by osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę dotyczącą ocieplenia stropu naszego kościoła jak najszybciej skontaktowały się ze mną.

6. Zachęcam do nabycia naszego katolickiego tygodnika „Niedziela”.

7. Solenizantom i Jubilatom bieżącego tygodnia składam najserdeczniejsze  życzenia błogosławieństwa Bożego i obfitości łask.