100 lat życia ....

27 stycznia 2013 roku Pani Józefa Posmyk,  najstarsza mieszkanka parafii p. w. Wszystkich Świętych w Szczytach przeżywa jubileusz 100 lat życia.

CZCIGODNA JUBILATKO

"Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.
Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.
Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem."

Z pamięcią modlitewną

Ks. Proboszcz i Parafianie