23/02/2013 21:40

24.02.2013r. - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

„Ja jestem z wami aż do skończenia świata”

DZISIAJ - o godz. 15:30 odprawimy kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną. Serdecznie zapraszam.

Również dzisiaj z racji przeżywanego w całym kościele dnia modlitw i solidarności z Misjonarzami, jest przeprowadzana zbiórka ofiar do puszek z przeznaczeniem na pomoc polskim misjonarzom i misjonarkom.

Dzisiejsza taca przeznaczona jest na zapłacenie prądu, którym ogrzewamy kościół za miesiąc luty. Za każdą złożoną większą ofiarę w dniu dzisiejszym składam serdeczne Bóg zapłać!

W TYGODNIU - przypada I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16:00. Do chorych z posługą sakramentalną pojadę również w piątek – początek od godz. 10:00. Natomiast w pierwszą sobotę miesiąca na zmianę tajemnic różańcowych na godz. 17:00 zapraszam wszystkie Panie należące do Żywego Różańca.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i całe rodziny do wspólnego rozważania Męki Pana naszego Jezusa Chrystusa.

Otrzymaliśmy kolejny numer naszego katolickiego tygodnika „ Niedziela”.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.