„Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje”

DZISIAJ – ostatnia niedziela czerwca i pierwsza niedziela wakacji dla dzieci i młodzieży. Wakacje to czas odpoczynku i rekreacji. Nie zapominajmy jednak o naszych praktykach religijnych, a szczególnie o obowiązku uczestniczenia  w niedzielnej Mszy św. Odpoczywającym życzę dużo słońca   i Bożej radości!

W TYGODNIU – w poniedziałek  przypada  uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Uroczysta Msza św. o godz. 18:00. Ofiary zbierane w tym dniu  na tacę przeznaczone są  na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W tym tygodniu przypada również: pierwszy Czwartek, pierwszy Piątek i pierwsza sobota miesiąca lipca. Spowiedź święta dla praktykujących pierwsze piątki miesiąca w piątek od godz. 16:30.
Do chorych z posługą sakramentalną pojadę również w piątek od godz. 9:00.
Ponad to w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada w piątek – święto Św. Tomasza, Apostoła.
Otrzymaliśmy kolejny numer  naszego katolickiego tygodnika „Niedziela”.  Można go nabyć w kościele jest wyłożony na stoliku za ławkami.

PRZYPOMINAM – za tydzień z racji I niedzieli lipca  – taca inwestycyjno - gospodarcza.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.