02/03/2013 21:12

03.03.2013r. - III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

„Lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie"

DZISIAJ - o godz. 15:30 odprawimy kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną. Serdecznie zapraszam.

W TYGODNIU - w poniedziałek przypada święto św. Kazimierza Królewicza.

W tym tygodniu przypada także I – Czwartek Miesiąca. Odprawimy Mszę św. wotywną o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po komunii św. przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy stosowne do tego dnia modlitwy.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

PRZYPOMINAMY - za dwa tygodnie zaczną się w naszej parafii wielkopostne rekolekcje. Przygotowałem dla każdej rodziny program tych rekolekcji. Jest on wyłożony na stoliku za ławkami do zabrania. Zapoznajmy się z nim dokładnie i tak zaplanujmy nasze prace, by móc jak najwięcej skorzystać z tego czasu łaski.

Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczne Przedszkole w Szczytach  ogłasza zapisy dzieci na rok szkolny 2013/2014. Karty zgłoszeń można pobrać w przedszkolu u wychowawcy grupy. Wypełnione karty należy składać do 29 marca 2013 r.

Bardzo proszę parafian o pomoc w zakupie kwiatów do Bożego Grobu. Przy krzyżu jest puszka, do której można złożyć ofiarę. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać.

Aby choć w części poprawić trudną sytuację zdecydowaliśmy o podniesieniu ceny „ Niedzieli” o 0,5 zł. Od nr 9 z datą 3 marca 2013 r. „Niedziela” będzie więc kosztować 4,50 zł. Redaktor Naczelny „Niedzieli” Ks. Ireneusz Skubiś.

OGŁOSZENIE NATYRY SPOŁECZNEJ - 10 marca 2013 roku o godz. 18:00 odbędzie się zebranie w Ochotniczej Straży Pożarnej w Szczytach dotyczące wiatraków i deklaracji śmieciowych – zaprasza Sołtys.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.