Pielgrzymka autokarowa do Leśniowa k. Żarek

W imieniu rodziców dzieci I-komunijnych i własnym bardzo serdecznie zapraszamy chętne osoby (najlepiej rodziców lub dziadków z dziećmi czy młodzieżą) na jednodniową pielgrzymkę autokarową, tj. w poniedziałek 04-go lipca do sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej - Patronki Rodzin w Leśniowie k. Żarek.

07:30 – Wyjazd spod kościoła
09:30 – Msza św. w sanktuarium w intencji pielgrzymów i ich rodzin oraz zwiedzanie.
12:00 – Wyjazd do Olsztyna k. Częstochowy
12:30 – Zwiedzanie ruin zamku w Olsztynie k. Częstochowy
14:30 – Wyjazd powrotny
17:00 – Planowany powrót do Szczytów (godzina może ulec zmianie)

Koszt wyjazdu dla osoby dorosłej wynosi 110 PLN, a dla dziecka 100 PLN. Koszty spadną gdy zapisanych będzie powyżej 45 osób. Cena obejmuje transport, pilota wycieczki, ubezpieczenie i bilet wstępu na zamek.

W programie przewidziany jest jeszcze obiad, za który trzeba dodatkowo zapłacić.

Na obecną chwilę zapisało się 35 osób a ponieważ autokar liczy 49 miejsc to może się jeszcze zapisać 14 osób.

Stosowny plakat wywieszony jest w gablotce przed kościołem i umieszczony jest na stronie internetowej parafii.