XXXII Światowy Dzień Chorego - kwesta na "Betel"

W niedzielę 11 lutego 2024 r. obchodzimy XXXII Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy do archikatedry na wspólną modlitwę z Ks. Arcybiskupem Wacławem Depo podczas Eucharystii o godz. 12.oo w intencji osób chorych, niepełnosprawnych, starszych wiekiem oraz wszystkich, którzy im towarzyszą.

Dzięki życzliwemu poparciu Metropolity Częstochowskiego, za zgodą Księży Proboszczów, w parafiach naszej archidiecezji odbywa się w niedzielę 11 lutego zbiórka ofiar do puszek dla Wspólnoty "Betel". Umożliwia to funkcjonowanie ruchu, istniejącego dzięki Kościołowi i w sercu Kościoła. Bóg zapłać za każdy gest samarytańskiej pomocy. W intencji wszystkich ofiarodawców zostanie odprawiona Msza święta w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze podczas nocnego czuwania 11 lutego br., prowadzonego przez ruch "Betel".

>>> XXXII Światowy Dzień Chorego <<<