29/06/2013 21:59

30.06.2013r. - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

„Jeśli chcesz, pójdź za Mną”

DZISIAJ - ostatnia niedziela czerwca i pierwsza niedziela wakacji dla dzieci i młodzieży.  W czasie wakacji Msza św. o godz. 9:00 będzie dla dorosłych, powrócimy do jej odprawiania po zakończeniu wakacji. Wakacje to czas odpoczynku i rekreacji. Nie zapominajmy jednak o naszych praktykach religijnych, a szczególnie o obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Mszy św. Odpoczywającym życzę dużo słońca i Bożej radości!

W TYGODNIU - w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada: w środę -  święto Świętego Tomasza Apostoła; w sobotę -  wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, Patronki Dzieł Misyjnych w Polsce.

W poniedziałek 1 lipca odbędzie się spotkanie na rozpoczęcie wakacji dla Ministrantów i Lektorów o godz. 18:30  w kościele.

W tym tygodniu również przypada : pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca lipca. Spowiedź święta dla praktykujących pierwsze piątki miesiąca w piątek od godz. 17:30. Do chorych z posługą sakramentalną pojadę w czwartek od godz. 9:00.

Otrzymaliśmy kolejny numer naszego katolickiego tygodnika „ Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów  wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.