02/11/2013 19:46

03.11.2013r. - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

„Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło”( Łk 19,10
).

DZISIAJ – trwa OKTAWA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, o godz. 15:30, a w tygodniu o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami oktawalnymi, a następnie Msza św. Zapraszam do udziału w tej oktawalnej modlitwie. Przyjmuję w dalszym ciągu na wypominki roczne. Od przyszłej niedzieli będziemy się modlić za naszych drogich zmarłych przed sumą, o godz. 11:15.

W TYGODNIU – w poniedziałek wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa, a w sobotę  przypada święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

PRZYPOMNIENIE – kto z parafian chciałby zamówić Mszę św. na rok 2014, może to uczynić od przyszłej niedzieli po zakończeniu Oktawy Wszystkich Świętych. W związku z tym informuję wszystkich parafian o podtrzymaniu zwyczaju, że  Msza św. o godz. 11:30 tzw. Suma będzie odprawiana tylko za żywych, tzn. za parafian, rocznice, jubileusze itp., natomiast o godz.  9:00  i 16:00 za zmarłych.

Otrzymaliśmy kolejny nr naszego katolickiego Tygodnika „Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia obecnym i całej parafii Szczęść  Boże i z serca błogosławię.