09/11/2013 20:35

10.11.2013r. - XXXII NIEDZIEŁA ZWYKŁA

„Bóg nie jest Bogiem umarłych, lecz żywych; wszyscy bowiem dla Niego żyją”.

W TYGODNIU – w poniedziałek przypada  Święto Niepodległości Polski. W naszych modlitwach polecamy Bogu sprawy naszej Ojczyzny i wszystkich Polaków. We wtorek  – wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika. W środę  – wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

PRZYPOMNIENIE – jakwszyscy zdążyli zauważyć nasza  Kaplica przedpogrzebowa została na zewnątrz ocieplona styropianem grubości 15 cm. Prace te wykonywali panowie: Marian Włodarczyk, Marek Posmyk, Grzegorz Wróblewski, Adam Włodarczyk, Artur Kamyk, Tomasz Bociąga. Całością kierował od początku do końca Pan Marian Włodarczyk. Za materiał zapłaciliśmy: 2.200 zł. Robocizna wyniosła: 400 zł.

Otrzymaliśmy kolejny nr naszego katolickiego Tygodnika „Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia obecnym i całej parafii Szczęści Boże i z serca błogosławię.