12/01/2014 22:00

12.01.2014r. - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

A głos z nieba mówił: „Ten jest mój Syn,
w którym mam upodobanie” ( Mt 3,17)

DZISIAJ – wspominając Chrzest Pana Jezusa kończymy liturgicznie okres Bożego Narodzenia, a rozpoczynamy Okres Zwykły zwany też w liturgii czasem w Ciągu Roku. Rozważamy w nim publiczną działalność Jezusa.

W  TYGODNIU – wizyta duszpasterska i jej porządek:

Poniedziałek, 13.01.2014 – godz. 9:00 – ul. Niżankowska – strona nieparzysta: od nr 49 do nr 69

Wtorek, 14.01.2014 – godz. 15:30 – Błaszkowizna i ul. Leśna, natomiast ok. godz. 16:30 udam się z wizytą duszpasterską na życzenie  do tych rodzin, które nie mogły przyjąć z różnych przyczyn w wyznaczonym terminie. Zgłoszenia przyjmuję w zakrystii po każdej Mszy św.

W piątek przypada w liturgii wspomnienie Św. Antoniego, opata.

W sobotę  18 stycznia rozpoczyna się w kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan i będzie trwał do 25 stycznia.

Otrzymaliśmy kolejny numer 2 naszego katolickiego tygodnika „Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.