18/01/2014 21:43

19.01.2014r. - II NIEDZIELA ZWYKŁA

"Oto Baranek Boży, który gładzi grzechy świata” (J.1,29)

W  TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada:
- we wtorek -  wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy;
- w piątek – wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
- w sobotę – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła;

PRZYPOMINAM – w przyszłą niedzielę  z racji ostatniej w miesiącu styczniu ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na zapłacenie prądu za ogrzewanie kościoła.

Zakończyłem wizytę duszpasterską – kolędę w parafii. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za życzliwe i miłe przyjęcie. Wizyta była okazją do wspólnej modlitwy, rozmowy i lepszego poznania problemów rodzinnych. Niewiele było rodzin, które z różnych powodów nie miały wizyty duszpasterskiej – 5 rodzin. Bóg zapłać także za składane ofiary w czasie wizyty.  Niech Bóg wynagrodzi hojność i życzliwość Waszą. Bóg zapłać!

Serdecznie dziękuję pewnej Rodzinie z parafii naszej za zakupienie i ufundowanie do naszego kościoła 62 żarówek typu „ LED” , które zostały  wymienione w kinkietach i żyrandolach.

Otrzymaliśmy kolejny numer 3 naszego katolickiego tygodnika „Niedziela”.  Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.