15/02/2014 16:02

16.02.2014r. - VI NIEDZIELA ZWYKŁA

„Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków.
 Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić” ( Mt 5,17)

DZISIAJ– po Mszy św. wieczornej o godz. 17:00 Firma „IMPRESJA” dokona pomiaru dzieci z klasy II do strojów komunijnych. Serdecznie zapraszam Rodziców z dziećmi.

W  TYGODNIU – w  piątek z racji III w miesiącu lutym  odprawimy Mszę św. o Bożym Miłosierdziu, a po jej zakończeniu wobec Najświętszego Sakramentu odmówimy koronkę do miłosierdzia Bożego. W sobotę przypada święto Katedry Świętego Piotra, Apostoła.

PRZYPOMINAM – w przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie w całości na zapłacenie rachunku za prąd, którym ogrzewamy kościół.

Archidiecezja Częstochowska organizuje pielgrzymkę do Rzymu na kanonizację błogosławionych: Jana Pawła II i Jana XXIII. Wyjazd autokarem lub pociągiem. Wszystkie informacje dotyczące terminów i cen znajdują się na ulotce, którą można zabrać do domu ze stolika za ławkami.

Otrzymaliśmy  nr 7 naszego katolickiego Tygodnika „Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.