15/03/2014 18:41

16.03.2014r. - II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

„Twarz Jego zajaśniała jak słońce,
 odzienie zaś stało się białe jak światło” ( Mt 17, 2 )

DZISIAJ – o godz. 15:30 odprawimy kolejne nabożeństwo Gorzkich Żali z nauką pasyjną. Serdecznie zapraszam. Również dzisiaj z racji przeżywanego w całym kościele dnia modlitw i solidarności z Misjonarzami, ofiary składane na tacę w 50 %  będą przeznaczone na pomoc polskim misjonarzom i misjonarkom.

W TYGODNIU – w środę 19 marca przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Z tej racji o godz. 17:00 odprawimy Mszę św. zbiorową za zmarłych JÓZEFÓW I JÓZEFY. Kartki z intencjami składamy w zakrystii.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17:30. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i całe rodziny do wspólnego rozważania Męki Pana naszego Jezusa Chrystusa.

PRZYPOMINAM – w przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie w całości na zapłacenie rachunku za prąd, którym ogrzewamy kościół w miesiącu marcu.

Dbamy o czystość i estetykę naszego otoczenia, dlatego też na początku ul. Leśnej prowadzącej do kościoła, przy krzyżu i posesji Państwa Jurowskich umieściliśmy tablicę na nekrologi.

Otrzymaliśmy  nr 11 naszego katolickiego Tygodnika „Niedziela”.  Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.