18/05/2014 11:53

18.05.2014r. - V NIEDZIELA WIELKANOCY

„Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy” ( J 14,8 )

DZISIAJ - nabożeństwo majowe będzie odprawiane o godz. 15:30, a w tygodniu o godz.17:30. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich parafian  do wspólnego śpiewania litanii loretańskiej.

W TYGODNIU - w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada:

- we wtorek –  wspomnienie Św. Bernardyna ze Sieny, kapłana;
- w czwartek – wspomnienie Św. Rity, zakonnicy;
- w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych;

We wtorek odbędzie się spotkanie  dzieci  klasy II, które w tym roku przystąpią do I Komunii św. o godz. 16:30.

PRZYPOMINAM - prośba Parafian – co jeszcze jest do zrobienia przy Kaplicy? Firma wykona:
- Położenie kostki wokół Kaplicy ze schodami i podejściem do głównych drzwi;
- Podbitkę sidingiem dachu;
- Położenie tynku strukturalnego na zewnętrznych ścianach Kaplicy;
Byśmy jednak mogli tego dokonać potrzebne są fundusze !

Otrzymaliśmy  numer 20 naszego katolickiego tygodnika „Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.