20/09/2014 21:05

21.09.2014r. - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

„Otwórz, Panie nasze serca,
abyśmy uważnie słuchali słów Syna Twojego” ( Dz. 16, 14b )

W TYGODNIU – w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada:
- we wtorek  – wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny, kapłana;
- w czwartek – wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, kapłana;
- w sobotę  –  wspomnienie Św. Wincentego A Paulo, kapłana;

PRZYPOMINAM – w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9:00 odbędzie się poświęcenie Różańca św. dla dzieci z klasy II, jako pierwsza pamiątka komunijna oraz spotkanie dla Rodziców dzieci z kl. III, które w tym roku będą przeżywały rocznicę I Komunii św.

Serdeczne podziękowania składam Państwu Wiesławie i Zenonowi Zalewskim z ul. Szkolnej za ufundowanie podbitki sudingowej – 26 m2  i listwy montażowej – 55 m bieżących do naszej Kaplicy Przedpogrzebowej.

Został wykonany i zamontowany pierwszy z dwóch stojaków na rowery z prawej strony wejścia do kościoła po to, by ich nie opierać o bramę kościoła i drzewa.  Za wykonanie serdecznie dziękuję Panu Andrzejowi Mordal.

Otrzymaliśmy  nr 38 naszego katolickiego Tygodnika „Niedziela”. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła lub w zakrystii.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia obecnym i całej parafii Szczęść  Boże i z serca błogosławię.