23/09/2012 11:55

23.09.2012r. - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

W TYGODNIU - w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada: we wtorek – wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, kapłana; w czwartek – wspomnienie Św. Wincentego A Paulo, kapłana; w piątek – wspomnienie Św. Wacława Męczennika; w sobotę – święto Św. Archaniołów  Michała, Gabriela i Rafała. 23 września o godz. 17:30 tj. w ubiegłą niedzielę Przedstawiciele Komitetu Budowy Kaplicy Przedpogrzebowej po spotkaniu ze społecznością parafii podjęli decyzję o składce na rok 2012, która wynosi 300 zł. – od pełnej rodziny, a 150 zł – od osób samotnych. Od najbliższego poniedziałku wyznaczone osoby Komitetu będą chodzić do domów parafian. W  piątek  zapraszam na godz. 18:00 młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Katecheza rozpocznie się Mszą św., a po jej zakończeniu – II część katechezy. Jeśli natomiast byłby ktoś starszy w parafii nie mający tego Sakramentu, to może go w tym roku  przyjąć.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia obecnym i całej parafii Szczęści Boże i z serca błogosławię.