04/11/2012 11:05

04.11.2012r. - XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

„Które jest pierwsze ze wszystkich przykazań?”

DZISIAJ – przypada pierwsza niedziela listopada. Na godz. 15:00 zapraszam wszystkie Róże Różańca Świętego na zmianę tajemnic. O godz. 15: 30 odprawimy wypominki oktawalne z różańcem, a następnie Msza św.

W TYGODNIU – trwa OKTAWA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, o godz. 16:30 Różaniec z wypominkami oktawalnymi, a następnie Msza św. Zapraszam do udziału w tej oktawalnej modlitwie. Przyjmuję w dalszym ciągu na wypominki roczne. Od przyszłej niedzieli będziemy się modlić za naszych drogich zmarłych przed sumą, a nie przed pierwszą Mszą św. jak było do tej pory. O godz. 8:30 w każdą niedzielę będziemy śpiewać Godzinki o NMP. W środę na godz. 16:30, a w piątek na godz. 17:00  zapraszam młodzież, która w tym roku przyjmie Sakrament Bierzmowania. W piątek przypada święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

PRZYPOMNIENIE – za dwa tygodnie tj. 18 listopada 2012 roku będziemy gościć w naszej parafii Ks. Biskupa, który przeprowadzi wizytację kanoniczną i udzieli młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Szczegółowy program podam za tydzień. Kto z parafian chciałby zamówić Mszę św. na rok 2013, może to uczynić od dzisiaj. W związku z tym informuję wszystkich parafian, że od 1 stycznia 2013 roku Msza św. o godz. 11:30 tzw. Suma będzie odprawiana tylko za żywych, tzn. za parafian, rocznice, jubileusze itp., natomiast o 9:00 i 16:00 za zmarłych.

Informuję, że od dnia 04.11.2012r. dostępna jest strona internetowa Naszej parafii. Jej adres to: www.parafia-szczyty.pl. Za jej pośrednictwem będziemy publikować najważniejsze wydarzenia z życia Naszej parafii, a w szczególności ogłoszenia i intencje Mszy świętych odprawianych w Naszej parafii. Dodatkową funkcją będą elektroniczne nekrologi, czyli informacje o zmarłych parafianach. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z jej treścią.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia obecnym i całej parafii Szczęści Boże i z serca błogosławię.