19/01/2013 21:00

20.01.2013r. - I NIEDZIELA ZWYKŁA

,,Zróbcie wszystko cokolwiek Jezus wam powie” (J.2,5b)

W  TYGODNIU - w kalendarzu liturgicznym w nadchodzącym tygodniu przypada: w poniedziałek -wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy; w piątek – święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła; w sobotę – wspomnienie Św. Biskupów Tymoteusza i Tytusa. W środę 23 stycznia 2013 roku zapraszam na spotkanie o godz. 18:00 Duszpasterską Radę Parafialną. Spotkanie odbędzie się na plebanii.

PRZYPOMINAM  -  w przyszłą niedzielę na sumie o godz. 11:30 Duszpasterska Rada Parafialna będzie uroczyście zaprzysiężona. Również w przyszłą niedzielę  z racji ostatniej w miesiącu styczniu ofiary składane na tacę będą w całości przeznaczone na zapłacenie prądu za ogrzewanie kościoła.Zakończyłem wizytę duszpasterską – kolędę w parafii. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za życzliwe i miłe przyjęcie. Wizyta była okazją do wspólnej modlitwy, rozmowy i lepszego poznania problemów rodzinnych. Niewiele było rodzin, które z różnych powodów nie miały wizyty duszpasterskiej – 5 rodzin. Bóg zapłać także za składane ofiary w czasie wizyty. Pozwolą one w dużej części sfinansować wykonany w ubiegłym roku kalendarzowym remont plebanii. Niech Bóg wynagrodzi hojność i życzliwość Waszą. Bóg zapłać! Otrzymaliśmy kolejny numer naszego katolickiego tygodnika „Niedziela” w cenie 4 zł. Można go nabyć u ministrantów wychodząc z kościoła.

Wszystkim solenizantom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Na pracę całego tygodnia, obecnym i całej parafii Szczęść Boże i z serca błogosławię.